Zarejestruj się, aby otrzymywać bezplatnie elektroniczny biuletyn.
Notatki


Posiadamy Licencję Ministerstwa Finansów nr 13.267/99. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę rachunkowości, doradztwo finansowe i biznesowe.

Zapraszamy do współpracy !!!

Przychodnie Elle-Med Centrum Medyczne

Placówka przy ul. Chrzanowskiego 8a świadczy usługi medyczne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, w zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej oraz stomatologii. Ponadto dyżury nocnej i świątecznej pomocy medycznej oraz dyżury pomocy doraźnej dla zakładów pracy chronionej. Strategia w zakresie oferty medycznej zakłada poszerzenie oferty w zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej oraz poszerzanie bazy klientów medycyny pracy. Jest to naturalną konsekwencją realizacji polityki komplementarności usług medycznych oraz interdyscyplinarnego podejścia do leczenia, co jest zgodne z trendami nowoczesnej medycyny. Chodzi o umożliwienie pacjentowi w ramach jednej placówki bądź sieci placówek uzyskanie pełnej opieki medycznej w zakresie niestacjonarnym. Opieka specjalistyczna stanowi niezbędne i naturalne uzupełnienie bazy usług poradni rodzinnej w ramach NFZ. Usługi specjalistyczne w ramach NFZ są zdecydowanie trudniej dostępne dla pacjentów niż usługi podstawowej opieki zdrowotnej. Ponadto są one wysokomarżowe i  przywiązują pacjentów do danej placówki medycznej.  W zakresie stomatologii Emitent planuje poszerzać ofertę o leczenie ortodontyczne, leczenie w pełnej narkozie i implanty. Są to usługi praktycznie niedostępne w ramach NFZ i generują zdecydowanie wyższe marże niż stomatologia ogólna.

 

Placówka oferuje szereg usług m.in.:

·         Poradnia Dziecięca - Jedna z największych i najnowocześniejszych  tego typu poradni  w rejonie Praga Południe. Oferuje szczepienia obowiązkowe i zalecane, badania profilaktyczne, bilanse, badania laboratoryjne.  Leczenie w Poradni Pediatrycznej jest bezpłatne w ramach NFZ.

·         Lekarz Rodzinny – W zespole pracuje trzech lekarzy rodzinnych, lekarz internista a także doświadczone pielęgniarki środowiskowo-rodzinne. Oprócz podstawowych usług lekarskich  placówka oferuje szczepienia, badania laboratoryjne, USG i RTG. Leczenie w Poradni jest bezpłatne w ramach NFZ

·         USG – Pracownia USG dysponuje najwyższej klasy sprzętem diagnostycznym PHILIPS do wykonywania badań USG. W chwili obecnej wykonuje badania USG: jamy brzusznej, tarczycy, badania USG ginekologiczne, badania USG w ciąży, badania USG stawów biodrowych dzieci

·         Badanie EKG – jest  wykonywane nowoczesnym 12 kanałowym aparatem diagnostycznym

·         Poradnia stomatologiczna – W zespole Poradni pracuje czterech lekarzy stomatologów z co najmniej kilkunastoletnim doświadczeniem.  Zakres usług jest bardzo szeroki i obejmuje od  podstawowej opieki profilaktycznej poprzez leczenie kanałowe a na protetyce kończąc. Dodatkowo pacjenci mają dostęp do poradni protetycznej oferującej zabiegi  uzupełniające braki zębowe lub odtwarzające zniszczone czy złamane korony zębowe.

·         Stomatologia Dziecięca -  Na oddziale stomatologii dziecięcej wszystkie dostępne zabiegi  są specjalnie przygotowywane pod młodych pacjentów – zabiegi wykonywane są bezboleśnie i w miłej atmosferze.

·         Ginekolog -  Usługi w zakresie chorób oraz prowadzenia ciąży przez doświadczonych lekarzy ginekologów pracujących na co dzień w warszawskich szpitalach na oddziałach ginekologii i położnictwa.

·         Poradnia Neurologiczna – W poradni przyjmuje lekarz z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem szpitalnym i zajmuje się chorobami centralnego i obwodowego  układu nerwowego.

·         Poradnia Leczenia Bólu – Zajmuje się różnego rodzaju problemami bólowymi od bólu głowy, przez bóle kręgosłupa do dolegliwości bólowych w przebiegu chorób nowotworowych. Stosuje farmakologiczne i niefarmakologiczne metody leczenia bólu. Poradnia korzysta również z zabiegów fizykoterapeutycznych oraz laserowych.

·         Rehabilitacja -  W Poradni prowadzone są zabiegi fizykoterapii oraz masażu dostosowane indywidualnie do potrzeb pacjenta. 

·         Sczepienia -  Placówka oferuje szczepienia obowiązkowe i zalecane dla dzieci oraz ochronne dla dorosłych w tym szczepienia przed wyjazdami zagranicznymi.

ul. Chrzanowskiego 8a, 04-392 Warszawa, tel/fax (022) 590 57 60